VOX
Bardzo Wolno

Kolejna odsłona platformy "VOX - Wolność zaczyna się w domu". Tym razem w telewizji, Internecie i na plakatach opowiadamy o produktach, które sprawiają, że w domu czujemy się "Bardzo wolno".

Zadanie

Produkty VOX to nie tylko świetny design, to również wyjątkowa ergonomia. Celem naszej kampanii było podkreślenie tej wyjątkowości. Postanowiliśmy stworzyć opowieść, w której główną rolę odegrają produkty i ich wpływ na życie ludzi.

Idea

"BARDZO WOLNO" to stan, w który wprawiają nas dobrze zaprojektowane meble, podłogi, drzwi i ściany. Ich funkcjonalność to odpowiedź na nasze potrzeby, dzięki temu łatwiej się pracuje, bawi, odpoczywa, żyje. Mamy mniej ograniczeń, czujemy się swobodnie. Po prostu - dzięki nim bardzo nam wolno.

Egzekucja

Bohaterami kampanii są produkty VOX i ludzie, którzy dzięki nim czują, że wszystko bardzo im wolno. W telewizji pokazujemy serię momentów "zatrzymanych w czasie", tych radosnych chwil, kiedy nic nam nie przeszkadza w robieniu tego co kochamy, bo wnętrze idealnie pasuje do naszych pasji i charakterów. W radiu, Internecie i na plakatach - skupiamy się na funkcjonalności poszczególnych produktów, na tym jak ich design i ergonomia wpływa na poczucie wolności ich użytkowników.

Przewiń w dół stronę znajdującą się na ekranie urządzenia.

Klient

VOX

Usługi

Strategia i kreacja

Wolność to prawdziwa przyjemność!