Platforma BebiKlub.pl

Dla producenta najpopularniejszego w Polsce mleka modyfikowanego Bebiko przygotowaliśmy strategię oraz zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy serwis marki.

Nowy wizerunek Bebiko

Naszym zadaniem było stworzenie platformy budującej wizerunek marki Bebiko jako eksperta w zakresie zdrowego brzuszka. Centralna częścią platformy miał być serwis BebiKlub.pl edukujący użytkowników na temat roli brzuszka jako kluczowego czynnika wpływającego na prawidłowy wzrost i rozwój dzieci.

Przewiń w dół stronę znajdującą się na ekranie urządzenia.

Stworzenie platformy budującej wizerunek marki Bebiko jako eksperta w zakresie zdrowego brzuszka

Nowy serwis BebiKlub.pl niezależnie od urządzenia czy ekranu, na którym będzie wyświetlany, miał bardziej angażować użytkowników.

Idea

Strategię serwisu oparliśmy na edukacji rodziców na temat roli brzuszka i układu pokarmowego maluszka i ich wpływu na harmonijny rozwój dziecka. W tworzenie tych treści postanowiliśmy zaangażować również mamy. Rozbudowane artykuły edukacyjne chcieliśmy uwiarygodnić opiniami mam, a wszystko wzmocniliśmy wypowiedziami ekspertów. Aby dotrzeć do jak największej ilości osób, które w czasie ciąży oraz po urodzeniu dziecka są bardzo zapracowane i zaabsorbowane opieką nad maluchami, postanowiliśmy, że serwis BebiKlub będzie w pierwszej kolejności dostosowany do urządzeń mobilnych, które mamy mają przeważnie pod ręką.

Co zrobiliśmy?

Serwis zaprojektowaliśmy w technice RWD, dzięki czemu wszystkie artykuły, porady i narzędzia interaktywne dostępne są na urządzeniach o różnej rozdzielczości. BebiKlub.pl został tak zoptymalizowany, aby zwiększyć widoczność i ruch z wyszukiwarki Google.

Rozbudowane artykuły edukacyjne uwiarygodniliśmy opiniami mam.

Wszystko o brzuszku

Przygotowaliśmy specjalną sekcję „Wszystko o brzuszku”, w której zebraliśmy materiały edukacyjne wzbogacone elementami interaktywnymi, ilustracjami i infografikami. W sekcji użytkownicy mogą znaleźć materiały dotyczące brzuszka w różnych kontekstach: niedojrzałości układu pokarmowego u dzieci do 1. roku życia, roli brzuszka w rozwoju dziecka oraz najczęstszych dolegliwości trawiennych i sposobach radzenia sobie z nimi. Przygotowaliśmy również unikalny leksykon w postaci Encyklopedii Zdrowego Brzuszka, zbierający pełnię wiedzy na temat trawienia i tematyki z nim związanej. Dodatkowo każdy użytkownik może sprawdzić zdobytą wiedzę w specjalnych quizach na zakończenie.

Materiał edukacyjny wzbogaciliśmy elementami interaktywnymi, ilustracjami i infografikami.

Personalizowane treści

Aby ułatwić mamom korzystanie z serwisu wprowadziliśmy filtr wiekowy, który pozwala dostosować prezentowane treści pod kątem wieku dziecka, tak by ułatwić dotarcie do najbardziej adekwatnych treści.

Marketing automation

Serwis BebiKlub.pl jest silnie zintegrowany z narzędziem marketing automation — iPresso, takie rozwiązanie pozwala na stworzenie dokładnych profili użytkowników. Dzięki temu strona proponuje treści idealnie dopasowane do odbiorcy. 

Klient

Bebiko

Usługi

Customer Experience, Technologia, Design

Zobacz online

www.bebiklub.pl

Od serca dla brzuszka!