Platforma BoboVita.pl

Na zlecenie Nutricia Polska przygotowaliśmy strategię, projekt i wdrożenie nowego serwisu BoboVita.pl, interaktywnych narzędzi i aplikacji mobilnej. W jednym miejscu zebraliśmy lata doświadczeń marki BoboVita.

BoboVita.pl to źródło specjalistycznej wiedzy o zdrowiu i prawidłowym rozwoju dzieci do 3. roku życia.

Przewiń w dół stronę znajdującą się na ekranie urządzenia.

Naszym zadaniem było stworzenie serwisu budującego wizerunek marki, jako producenta najwyższej jakości żywności oraz dostarczenie rodzicom praktycznej wiedzy o zdrowiu i żywieniu dzieci. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy atrakcyjny graficznie serwis, stworzyliśmy interaktywne narzędzia oraz mobilną aplikację. Przybliżyliśmy rodzicom wiedzę o programach BoboVita „1000 pierwszych dni” i „Przejrzyj nas na wylot”.

1000 pierwszych dni

Strategię serwisu oparliśmy na edukacji rodziców na temat roli żywienia dziecka w okresie pierwszych 1000 dni życia. Podzieliliśmy stronę na sekcje odpowiadające wiekowi i dodaliśmy system rejestracji. Dzięki temu rodzice zyskali dostęp do profesjonalnych treści, porad, filmów instruktażowych i narzędzi odpowiednich dla okresu rozwoju malucha.

Interaktywne narzędzia

Zwiększyliśmy funkcjonalność platformy tworząc zestaw interaktywnych narzędzi, jak kalkulator BMI, porady żywieniowe czy przykładowe jadłospisy. Dzięki konkursom i informacjom o promocjach zwiększyliśmy zaangażowanie rodziców.

Jakość BoboVita

Aby wzmocnić postrzeganie marki jako producenta naturalnych i bezpiecznych dla dziecka posiłków najwyższej jakości, redesign serwisu powiązaliśmy silne z założeniami kampanii „Przejrzyj nas na wylot!”. Stworzyliśmy rozbudowaną, bogato ilustrowaną sekcję, w której znalazły się szczegółowe informacje o całym procesie powstawania produktów – od siewu po produkt dostępny na półkach.

Wiedza

O żywieniu dzieci i niemowląt BoboVita wie wszystko i tą wiedzą chętnie się dzieli. Od lat współpracuje z ekspertami, którzy opracowali cenione przez mamy przykładowe jadłospisy i porady żywieniowe. Po prostu Mniam!

Aplikacja mobilna

Wiemy, że bycie mamą to niezwykle angażujące zadanie, dlatego postanowiliśmy stworzyć aplikację na telefony z systemem iOS i Android, w której znalazły się przykładowe jadłospisy dla dzieci oraz porady żywieniowe.

Technologia idealna dla serwisu pełnego treści

Wykorzystaliśmy technologię przygotowaną podczas wdrożenia pierwszego serwisu na platformie Nutricia, to pozwoliło na szybkie i sprawne ukończenie podstawowej, nowszej wersji platformy. Tym razem również wykorzystaliśmy język PHP i framework Angular. Taka technologia znakomicie sprawdzi się w serwisie contentowym, który powinien wyświetlać się wysoko w wyszukiwarkach.

Klient

Bobovita

Usługi

Technologia, Strategia i kreacja, Design, Content Marketing

Zobacz online

www.bobovita.pl

Dzięki BoboVita za tak smaczny projekt!