Platforma BebiProgram.pl

Dla marki Bebilon przygotowaliśmy strategię, kreację, a następnie wdrożyliśmy platformę BebiProgram.pl. Powstał serwis, który ujednolicił komunikację linii produktowych i stał się źródłem wiedzy o zdrowiu, żywieniu i opiece nad dzieckiem.

Idea

Ciąża i pierwsze chwile z dzieckiem to czas, w którym rodzice potrzebują wsparcia najlepszych specjalistów. Dlatego tworząc BebiProgram.pl pragnęliśmy dać im wsparcie ekspertów na każdym etapie. Siłą serwisu są ludzie- lekarze i specjaliści, którzy przygotowują do ciąży, porodu, opieki, dbają o zdrowie i odpowiednie żywienie zarówno dziecka, jak i mamy.

Od planowania ciąży po opiekę nad noworodkiem – BebiProgram.pl wspiera rodziców ekspercką wiedzą.

Wiedza

Naszym celem było przekazanie naukowej wiedzy w przystępny sposób. Zdjęcia, infografiki i wykresy mają czytelną formę, a teksty opracowane w sposób łatwy do przyswojenia. Rodzice mogą poszerzyć wiedzy, dzięki odnośnikom do powiązanych treści, komentować i polecać sobie najciekawsze artykuły. BebiProgram.pl to także potężne archiwum multimediów, kursów i narzędzi.

Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia BebiProgram to interaktywny kurs odpowiadający programowi tradycyjnych szkół rodzenia. Lekcje zawierają artykuły, filmy instruktażowe, interaktywne narzędzia i porady ekspertów. Każdy moduł szkoły rodzenia zakończony jest testem sprawdzającym wiedzę.

Kalendarz ciąży

Narzędzie pomaga monitorować przebieg ciąży i daty badań lekarskich. Dostarcza informacje, na jakim etapie rozwoju jest dziecko, jakie badania należy wykonać i co powinna zrobić mama, by zadbać o prawidłowy rozwój płodu.

Wygodny CMS

Przed uruchomieniem serwisu stanęliśmy przed wyzwaniem znalezienia elastycznego i wygodnego w obsłudze CMS-a, który położy fundamenty dla wszystkich trzech serwisów z portfolio Nutricia. Wybraliśmy sprawdzone i solidne rozwiązanie istniejące na rynku już od ponad 10 lat — open source-owy projekt oparty o framework Symfony.  

Działamy wszędzie

Serwis zaprojektowaliśmy w technice responsive web design, dzięki czemu wszystkie artykuły, interaktywne narzędzia i materiały multimedialne dostępne są na urządzeniach o różnej rozdzielczości.

Eksperci

W serwisie BebiProgram.pl znajduje się ponad 300 artykułów przygotowanych przy udziale lekarzy i dyplomowanych specjalistów. Rodzice mogą skontaktować się z ekspertami dzięki specjalnej infolinii, poczcie elektronicznej lub regularnie organizowanym czatom internetowym.

Przewiń w dół stronę znajdującą się na ekranie urządzenia.

Klient

Bebilon

Usługi

Technologia, Strategia i kreacja, Design, Content Marketing

Zobacz online

www.bebiprogram.pl

Przyszłość zaczyna się dziś!